reklamı kapat

POPÜLER

2021 Suzuki Jimny Beans

Suzuki Jimny Beans; ailenin ikonik ismi mobil kahveciye dönüştü

İngiltere merkezli olarak geliştirilen Suzuki Jimny Beans, yeni neslin keyif veren dönüşümlerinden birisi olarak kayıtlara geçecek.

Bazı pazarlarda farklı versiyonlarla satışa sunulan Suzuki Jimny, ikonik tasarımının da etkisiyle pek çok farklı projenin merkezinde karşımıza çıkıyor. Son yıllarda çokça gövde kitiyle karşımıza çıkan Jimny için bu kez radarımıza takılan projenin kahve tutkunlarının dikkatini çekeceğine hiç şüphe yok. Ticari versiyon üzerine geliştirilen Suzuki Jimny Beans ile birlikte, ailenin ikonik ismi mobil kahveciye dönüşüyor. Birleşik Krallık özelinde geliştirilen Jimny Beans, gittiği her yerde ilgi odağı olma konusunda çok fazla zorlanmayacak gibi görünüyor.

2021 Suzuki Jimny Beans

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Jimny Beans fuarda boy gösterecek

Jimny’nin arka bölümüne entegre edilen mobil kahveci projesinde temel ihtiyaçların tamamı karşımıza çıkıyor. 57 litre kapasiteli su depolama alanıyla birlikte kesintisiz bir hizmet söz konusu. Kahve makineleri için ihtiyaç duyulan elektrik enerji içinse 125A/H 12V’lık batarya sisteminin kullanıldığını görüyoruz. Araçtaki tüm kahve altyapısının Coffee Latino ortaklığıyla hayata geçirdiğini de belirtelim. Jimny’nin kaputun altında 1,5 litrelik motor 102 PS güç ve 130 Nm tork değerleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Jimny Beans’in gösterimi 10-20 Eylül arasında düzenlenecek olan Southampton Uluslararası Tekne Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Projenin sonrası süreçte farklı girişimlere ilham olması bekleniyor.