reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Suzuki Jimny pickup

Resmi bayi dönüştürdü; yeni Suzuki Jimny pickup olarak karşımızda

Geçirdiği evrimle büyük beğeni kazanan yeni Suzuki Jimny, yurt dışında hafif ticari niteliğindeki pickup versiyonuyla da tercih edilebilecek.

Yılın Otomobili ödüllerinde 2019’un adından söz ettirenlerinden birisi olan Suzuki Jimny, Türkiye yollarında da yavaş yavaş sayısını artırıyor. Kısa sürede beklentileri de aşan satış rakamlarına ulaşarak stoklarını tüketen bu minik oyuncunun performansından memnun olan bir Suzuki’nin varlığından söz etmek mümkün. Yeni Suzuki Jimny fabrika çıkış versiyonları kadar dönüşüm kitleriyle de ciddi oranda ilgi görerek hafızalarımızda yer edinmişti. G-Serisi ve Defender gibi ikonik modelleri getiren bu modifikasyon kitleri aracı olduğundan çok daha ihtişamlı bir yapıya da büründürüyor. Markanın Yeni Zelanda’da da yer alan bayisi ise Jimny Ute ile işi başka bir boyuta taşıyarak pickup dinamiklerine merhaba diyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Suzuki Jimny, Ute adıyla pickup olarak satılacak

Resim kanallardan yapılmasından ötürü Jimny’nin garantisini de etkilemeyen bu pickup dönüşümü, hafif ticari niteliğinde ihtiyaçları karşılayabiliyor. Bölgede satılan JX versiyonu üzerine geliştirilen modelde dokunmatik ekranlı bir bilgi-eğlence sistemi ve elektronik klima gibi desteklerin standart olarak sunulmayışı da dikkat çeken detaylar arasında. Jimny Ute, dönüşümünün yapıldığı pazarda 7.300 dolarlık etiket fiyatıyla meraklılarını bekliyor olacak. Bu resmi dönüşümün diğer ülkelerdeki bayiler tarafından yapılıp yapılmayacağıysa henüz belli değil.

İlgili video

Jimny tanıtımı