reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtım öncesi büyük sızıntı: 2018 BMW M5’in ilk detaylı fotoğraflarına yakından bakın!

Frankfurt Otomobil Fuarı’ndaki ilk gösterimi öncesi yarın düzenlenecek etkinlikle tüm dünyanın karşısına çıkacak olan M5’ten beklenen sızıntı beklenenin ötesinde detaylarla geldi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilk tanıtım fragmanı yayınlanan 2018 BMW M5, yarın akşam düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tüm detaylarıyla karşımızda olacak. 2018 model yılıyla birlikte dört tekerlekten çekişli altyapı üzerine kurulan ilk M5 jenerasyonu olmasından ötürü ilginin bir kat daha fazla olduğu yeni M5 için artık 30 saatten az bir süre kalmışken her zaman olduğu gibi herkes bir gerçekleşebilecek bir sızıntının beklentisi içerisindeydi. Yarın gün içerisinde gelmesi beklenen bu sızıntı, tahminlerin çok öncesinde ve kapsamlı bir şekilde ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu görseller yeni jenerasyon M5’in gerek iç gerekse dış dünyasıyla ilgili merak edilen tüm sorulara cevap niteliği taşıyor.


4.4 litrelik sekiz silindirli motoruyla 600 beygir güce ve 700 Nm torka sahiş olması beklenen M5’in ortaya çıkan fotoğraflarına baktığımızda, beklentilerle paralel şekilde ilerleyen hatların yer aldığını görüyoruz. Bu da aracın tasarım bölümünde sürpriz bekleyen kullanıcıların bu beklentilerini sona erdirmesi gerektiği anlamına geliyor. M5’in ön bölüme baktığımızda krom detaylı böbrek ızgaranın büyük hava girişleriyle desteklenen sportif bir tamponla desteklendiğini görüyoruz. Arka tarafta dörtlü egzoz çıkışı ve difüzörle tamamlanan performans eklentileri dış görünümdeki güçlü görüntünün önemli parçaları arasında. M5’in toplamda üç kare şeklinde ortaya çıkan kokpitindeyse alıştığımız M direksiyon, vites topuzu ve yeni jenerasyon 5 Serisi ile gelen multimedya ekranın M güncellemesi almış sürümü ön palana çıkıyor. M5 ile ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.