reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Meizu 17
Meizu 17

Tasarımıyla dikkat çekecek model: Meizu 17

Türkiye’de yer alan Meizu’nun yeni akıllı telefonu Meizu 17 kendisini gösterdi. Model eğer çıkan taslak doğruysa cihaz oldukça iddialı görünüyor.

Advertisement

Meizu akıllı telefon modelleri tasarım konusunda her zaman ses getirdi. Çentiklere ve ekran deliklerine uzun süre direnerek beğeni toplayan firma, 2020’nin ilk modelini tanıtmaya da yakında bulunuyor. Firmanın en yeni modeli ise Meizu 17 olacak gibi görünüyor. Aşağıdaki sızan taslak tasarıma göreyse firma artık yeni nesil tasarım çizgisine geçiş yapıyor. Eğer bu taslak doğruysa yeni telefon “kavisli kenarlara, bir ekran deliğine ve gerçekten çok ince çerçevelere” sahip. Arkasında Huawei Mate 30 Pro gibi yuvarlak bir kamera modülü yer alan telefon, bu modül içinde beşli kamera (Dört kamera + ToF sensörü de olabilir) sistemi taşıyacak deniyor. Bu kameranın dışındaki halka ise flaş olarak görev yapıyor. Bu halka flaş kullanım gerçekten çok şık görünüyor ve gerçek olması halinde oldukça yüksek bir ışık sağlayacak izlenimi oluşturuyor.

Meizu 17
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu 17 bir amiral gemisi olacak

Bu açıdan telefon yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 865 işlemciden ve en az 8 GB RAM‘den alacak. 5G desteğine sahip olacağı da aktarılan model, dediğimiz gibi gerçekten dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor. Resmi olarak MWC 2020 kapsamında yani ay sonunda tanıtılmasını beklediğimiz telefon, bakalım gerçekten yukarıdakine benzer bir tasarımı benimseyecek mi?

İlginizi Çekebilir

Karşınızda Samsung Galaxy Z Flip