reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Tasarımıyla hayranlık uyandıran Xiaomi Mi Mix 4 konsepti

Xiaomi’nin tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken telefonu Mi Mix’in yeni modeli Xiaomi Mi Mix 4 için geri sayım başladı. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen modelin konsept çalışması ortaya çıktı.

Paylaşılan konsept fotoğraflara bakıldığında telefonun etkileyici bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Mix 4 konsepti neredeyse çerçevesiz bir ön ekrana sahip. Ön taraftaki ekranın arka tarafta da yer aldığını belirtelim. Tasarıma önem veren kullanıcıların ilgisini çekeceğe benzeyen telefonda Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinin yer alacağı ifade ediliyor. 12 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanı desteği telefonda yer alması beklenen özellikler arasında. Pil kapasitesi 4.500 mAh olacağı dile getirilen telefonun 45 watt hızlı şarj özelliğine de destek vereceği konuşuluyor. Kamera tarafında bakıldığında ise 108 megapiksellik bir ana kameranın olacağı söyleniyor. 108 megapiksellik kameraya 12 megapiksel ve 16 megapiksel kameraların eşlik etmesi bekleniyor. Paylaşılan konsept çalışmada çift arka kameranın yer aldığı görülse de iddialar telefonda üçlü kamera sisteminin kullanılacağını söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 ne zaman tanıtılacak?

Geçtiğimiz yılın sonunda tanıtılacağı konuşulan Xiaomi Mi Mix 4’ün ne zaman tanıtılacağı halen belirsizliğini koruyor. Konu hakkında yeni bir detay geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Opera’ya gelen dikkat çekici yeni özellik