reklamı kapat

POPÜLER

Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve

Tekerlek yeniden icat edildi; karşınızda “katlanabilir” Revolve [Video]

Günümüzde satışta olan birçok katlanabilir bisiklet modeli bulunuyor. Ancak biliyorsunuz bu modellerin çoğu sadece gövdesini katlayabiliyor. İşte bunu genel olarak değiştirmek isteyen Revolve, katlanabilir tekerlek kavramını en kompakt haliyle karşımıza çıkartıyor.

Daha önce de bir katlanabilir tekerlekler üretildi ancak hiç bu kompakt hale geleni yapılmamıştı. Bu noktada karşımıza çıkan Revolve, sınırları sonuna kadar zorlamış görünüyor. Şirketin hazırladığı 26 inç çapındaki tekerlek, özel tasarımıyla çapının üçte biri kadar katlanabiliyor ve yüzde 60 daha az yer kaplar hale geliyor. Modüler olan yani bisiklet ya da tekerlekli sandalye gibi noktalarda kullanılabilen tekerlek, gerçekten taşınabilir kişisel ulaşım araçları için büyük önem arz ediyor. Katlanma işlemi inanılmaz hızlı gerekleşen tekerlek, söylendiği kadarıyla üç yıllık bir çalışmanın ürünü. Yüzlerce üç boyutlu modelden sonra hazırlanan Revolve, ilginç olarak katlandığı haliyle de kullanılabiliyor. Katlı halinde yanlarına ufak tekerlek takılabilen ürün, scooter ya da paten gibi ilginç ürünlerin de önünü aralıyor.

Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve
Revolve

Revolve her şeyi değiştirebilir

Katlanabilir ulaşım araçları artık çok daha kolay erişebilir durumda. Bu tekerlek ile daha da iyi hale gelmeleri beklenen kişisel ulaşım araçları, görüldüğü üzere kullanışlılığını artırıyor. Henüz bu devrimsel tekerleğin hangi ürünlerde yer alacağı ise bilinmiyor. Ticari olarak üretime hazır olduğu belirtilen teknoloji harikası, geleceği değiştiremeye hazır görünüyor.

Video