reklamı kapat

POPÜLER

Duvar kağıdı

Telefonunuz için birbirinden güzel 170’ten fazla yüksek kaliteli duvar kağıdı [İndir]

Akıllı telefonunuz için yeni bir duvar kağıdı bakıyorsanız şanslısınız. Çünkü ünlü sızıntı uzmanı Evan Blass, birbirinden güzel tam 170’tan fazla duvar kağıdını bir araya getirdi.

Akıllı telefonlar için yaptığı sızıntılar ile teknoloji dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi haline gelen Evan Blass, kısa süre önce resmi Twitter hesabında bir konu başlattı. Burada ulaşabileceğiniz konuda takipçilerinden telefonlar için yüksek kaliteli duvar kağıdı paylaşmalarını isteyen Blass, bunda oldukça başarılı olmuş durumda. En son 255’ten fazla cevabın geldiği bu tweet altında gerçekten harika paylaşımlar yapıldı. İşte Blass bunları bir araya getirdi ve direkt olarak buradan (İndirme butonu sağ üst köşede) indirebileceğiniz bir paket hazırladı. İçerisinde 170’tan fazla görselin yer aldığı paket, toplam 60 MB boyutunda. İçerisinde özellikle OLED / AMOLED ekranlı cihaz sahiplerini çok memnun edecek gerçekten oldukça güzel görsellerin yer aldığı paket, elbette tamamen ücretsiz ve görsellerin yüzde 9o’ı gerçekten yüksek kalitede. Yani bunları yüksek çözünürlüklü ekranlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefonlar için kaliteli duvar kağıdı bulmak her zaman kolay olmuyor

Bunun için bazı uygulamalar bulunuyor ancak bunlar da çoğu kişiyi tatmin etmiyor. Google üstünde arama yapmanın ise sonuçlarını hepimiz biliyoruz. Genelde hep aynı şeyler karşınıza çıkıyor ve birçok içerikte yüksek çözünürlükte indirme mümkün olmuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünya dışında yaşamı mümkün kılacak roket