reklamı kapat

POPÜLER

Android duvar kağıdı
Android duvar kağıdı

Dikkat! Android telefonları kilitleyen duvar kağıdı çıktı [Video]

Tüm Android akıllı telefon sahiplerini ilgilendiren bir gelişme var. Kısa süre önce Android telefonu kullanılmaz hale getiren duvar kağıdı çıktı.

Android telefon sahipleri telefonlarını kişiselleştirmeyi çok seviyor. Bu konuda ilk hamlelerden birisi ise elbette yerleşik duvar kağıdını değiştirmek oluyor. Bu konuda kişilerin önünde tam anlamıyla milyarlarca seçenek var. İşte bu seçeneklerden yeni bulunan bir tanesi, çok garip şekilde telefonları kullanılmaz hale getiriyor. Direkt olarak sayfanın üstünde gördüğünüz bu gerçekten harika manzara, telefonlara duvar kağıdı yapıldığında (Belirli sürümler) bazı cihazları kilitliyor / donduruyor, bazılarını kapatıyor bazılarını ise yukarıda görebileceğiniz gibi bir döngüye sokuyor. Başta sadece Samsung telefonları etkilediği söylenen ancak denemeyin denmesine rağmen deneyen kullanıcılardan gelen bilgilere göre diğer marka cihazları da bozan duvar kağıdı, bazı telefonlarda ise sorun olmuyor deniyor. Örneğin Huawei Mate 20 Pro‘da bir sorun meydana gelmiyor. Bu sorunun arkasında şimdilik desteksiz bir renk gamutunun olabileceği düşünülüyor. Sorunu yaşayan bazı cihazların ancak fabrika ayarlarına geri döndürülerek düzeltilebildiği söyleniyor. Bu da telefon içerisindeki tüm verilerin silinmesi anlamına geliyor. Bu açıdan duvar kağıdını kesinlikle gündelik kullandığınız telefonda denemeyin açıklaması yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android tarafında can sıkan bu duvar kağıdı kısa süre içerisinde bir şaka malzemesi olacak

Bu açıdan bu duvar kağıdına karşı çok dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bunun farkına varan kişiler, arkadaşlarına şaka yapmak amacıyla paylaşımlara başlayacak. Hatta bunun şimdiden başladığı aktarılıyor. Sürecin tek olumlu ise yanı fotoğrafın cihaza gelir gelmez sorun yaratmıyor olması.

İlginizi Çekebilir

Bu da Vivo’nun çok merak edilen yeni telefonu