reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Tesla Model 3’ün iç tasarımı gün yüzüne çıkıyor

Seri üretime hazır versiyonundaki çalışmalarla son dönemde sıkça karşımıza çıkan Model 3, bu kez detaylı kokpitiyle kendisini gösterdi.

Advertisement

İlk resmi özellikleri geçtiğimiz hafta içerisinde ortaya çıkan Tesla Model 3 ile ilgili her geçen gün yeni bir detaya şahit oluyoruz. Üretime hazır versiyonuyla yakın zamanda karşımızda göreceğimiz araçla ilgili ortaya çıkan özelliklerden bazıları ilk adımda kimilerini hayal kırıklığına uğratsa da prototip versiyonunda oldukça eleştirilen iç tasarımın şu seviyede biraz da olsa farklı bir yapıda olacağını görebiliyoruz. Prototip versiyonunda oldukça sade ve minimalist bir yapının kullanıldığını gördüğümüz Model 3’ün ortaya çıkan yeni iç görsel detayında bu düşüncenin yerini biraz daha tatminkar bir hissiyat alıyor.


Model S’in aksine içerisinde sadece bir adet ekran olacağı resmi özelliklerle birlikte netleşen Model 3’ün ortaya çıkan yeni fotoğrafına baktığımızda bu ekranın merkezde nasıl konumlandığını rahatlıkla görebiliyoruz. Prototip versiyonun aksine üç kollu ve çok daha tatminkar bir görünüm vadeden direksiyonun kullanıldığını gördüğümü görselde maun detaylı konsol, iki adet bardaklık ve görünmeyen havalandırma çıkışları şimdilik önümüzde duran parçalar arasında. 2018’in ortalarına doğru teslimatlarının başlaması planlanan Model 3 ile ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.