reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Türkiye

Tesla Türkiye operasyonu için yeni bir iş ilanı daha açıldı

Türkiye’de resmi olarak operasyona başlayacak olan üretici, yerel planlar doğrultusunda iş ilanları açıyor. Tesla Türkiye ilanlara hız vermeye başladı.

Elon Musk’ın CEO’su olduğu dev üretici biliyorsunuz Tesla Motorları Satış ve Hizmetleri Limited isimli şirket üzerinden Türkiye’de operasyona başlamaya hazırlanıyor. Tesla Türkiye operasyonunun CEO’su Kemal Geçer olacak ve satışta olan “Model” serisi birçok otomobil resmen Türkiye’ye getirilecek. Firma ayrıca bu araçlar Türkiye’de için hızlı şarj istasyonları da kuracak. İşte bu konuda firma uzun zamandır bir “proje geliştiricisi” arıyor. Superchargers istasyonların Türkiye’deki kurulumu için açılan bu pozisyon için uzun zamandır başvurular alınıyor. Şirketin açtığı tamamen İngilizce ilanın detayları ise direkt olarak burada yer alıyor.

Tesla, Türkiye özelinde öncelikle İstanbul, İzmir, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Edirne, Hendek ve Konya merkezli lokasyonlara hızlı şarj istasyonu kuracağı aktarılıyordu. Daha sonra yapılan güncelleme ile bunlar arasına yeni bir Hendek lokasyonu daha dahil edildi. Listeye hepsine ek olarak ilk defa Soma lokasyonu da giriş yaptı. İki haftadır bu listede herhangi bir güncelleme yapılmadı.

Tesla geçtiğimiz günlerde İstanbul merkezli yeni bir ilan açmış ve Sipariş Operasyonları Uzmanı aramaya da başlamıştı. O ilan yüksek ihtimalle birisi bulunduğu için bugün itibarıyla kaldırıldı ve yerine Çevre Sağlığı Uzmanı konuldu. Yine tamamen İngilizce olan İstanbul merkezli iş ilanı için tüm detaylar burada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada yerli otomobil projesi için de Togg şirketi farklı iş ilanları açmayı sürdürüyor. Onların detaylarına da direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Tesla ve Togg’un Türkiye’deki iş ilanlarını farklı ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli olarak artırmasını bekliyoruz. Firmaların iş sayfaları sürekli olarak güncelleniyor.

Tesla Türkiye operasyonu yanında bu da ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili