reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher ilk fragmanında ortalığı kan gölüne çeviriyor [Video]

Marvel’ın aykırı kahramanlarından biri olan The Punisher ilk solo macerasıyla boy göstermeye hazırlanıyor. Başrolünde Jon Bernthal‘in yer aldığı diziden ilk uzun tanıtım gün yüzüne çıktı.

Daredevil‘ın ikinci sezonu vesilesiyle karşımıza çıkan The Punisher’ın zorlu serüveni devam ediyor. Şimdi sıra onun geçmişini ve ailesinin nasıl katlettiklerini öğrenmeye geliyor. Karısının ve çocuklarının ölümünden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle farklı bir hedefe ilerliyor. New York’un yeraltı dünyasından daha derinlere uzanan bir komplonun gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Şehirde The Punisher ismiyle nam salan Frank Castle, sadece kendi ailesini değil çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizliklerin ardındaki gerçekleri ortaya çıkartmaya başlıyor.

Diğer kahramanlardan farklı yapısıyla dikkat çeken The Punisher’a bir kez daha Jon Bernthal hayat veriyor. Ona bu sefer Ebon Moss-Bachrach, Deborah Ann Woll, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Michael Nathanson, Jaime Ray Newman, Jason R Moore, Daniel Webber ve Paul Schulze gibi isimler eşlik ediyor.

Marvel’s The Punisher‘ın ilk sezonunun ne zaman ekrana geleceği henüz kesinlik kazanmadı. Fakat pek çok farklı kaynak kasım ayına işaret ediyor. Dizinin yayın tarihi Netflix’in yapacağı duyuru ile netleşecek. Haberimizde bahsettiğimiz ilk sezon tanıtımını ise Türkçe altyazılı olarak hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=TDTBPkbZ6L4