reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 8. sezon 6. bölüm “The King, the Widow, and Rick” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead sekizinci sezona tam gaz devam ediyor. Dizi önümüzdeki hafta The King, the Widow, and Rick isimdeki yeni bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. The Walking Dead 8. sezon 6. bölüm için kısa bir tanıtım seyircilerle paylaşıldı.

The King, the Widow, and Rick için paylaşılan özet yine oldukça kısa olmasıyla dikkat çekiyor. İşler Rick ve grubu için iyi gitmeye başlıyor. Bu durum Hilltop‘ta bir anlaşmazlığın patlak vermesine neden oluyor. Onların aldığı karar ise yaşamla ölüm arasında bir tercih olma potansiyeline sahip.

Üstünlük sağlanıyor

Yaklaşık bir dakika uzunluğundaki tanıtım ise Rick‘e odaklanıyor. İşlerin bizim grup açısından iyi gittiği net bir şekilde hissediliyor. Rick bu üstünlük hissiyle anlaşma teklif etmeye karar veriyor. Elbette bunun kendi koşullarında olmasını istiyor. Onun bu teklifinin nasıl karşılık bulacağı ise merak konusu. Bunun yanında gelecek bölümde zombiler de büyük zorluklar çıkartacak gibi görünüyor.

The Walking Dead 8. sezon 6. bölüm ile 26 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor. The King, the Widow, and Rick isimli bölümün tanıtımını ise haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Video