reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’e dair müjdeli haber Jeffrey Dean Morgan’dan geldi

Son zamanlarda düşük reytingleriyle gündeme gelen The Walking Dead cephesinden sonunda hayranları sevindiren bir haber geldi.

Robert Kirkman‘ın aynı isimli çizgi roman serisine dayanan yapım yedinci sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Amerika’nın en fazla izlenen dizilerinden biriyken ikinci bölümden beri ciddi reyting kayıpları yaşıyor. Herkes bu düşüşe odaklanmışken diziye dair müjdeli haberi Jeffrey Dean Morgan verdi.

Bildiğiniz gibi Morgan, The Walking Dead’e altıncı sezon finalinde dahil olmuştu. Çizgi romandaki efsane kötülerden Negan‘ı canlandırmaya başladı. Karaktere hayat veriş biçimiyle de büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde The Howard Stern Show‘a katılan başarılı oyuncu sekizinci sezonda da yer alacağını açıkladı. Bunu “Sekizinci sezonda da dizide olacağımı biliyorum. Yedinci sezonun çekimlerini daha bir hafta önce tamamladık.” sözleriyle ifade etti. Sevilen dizinin sekizinci sezon onayı aldığı geçtiğimiz ay belli olmuştu. Bu açıklamayla birlikte gelecek bölümlerde Jeffrey Dean Morgan’ı göreceğimiz de kesinleşti.

The Walking Dead’in yeni bölümleri Amerika’da pazar akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Sekizinci sezonun da 2017 sonbaharında yayınlanması bekleniyor.