reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher
The Witcher

The Witcher’ın 3. sezonuna katılan yeni isimler belli oldu

Kısa bir süre önce The Witcher dizisinin yeni sezonuna ait ilk fotoğraf paylaşılmıştı.  Fotoğrafta  Henry Cavill (Rivyalı Geralt), Anya Chalotra (Vengerberg’lü Yennefer) ve Freya Allan’ın (Prenses Cirilla) karşımıza çıktı.Dizinin yeni sezonu için geri sayım başlamışken The Witcher’ın  3. sezonuna yeni isimler dahil oldu.

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre The Witcher’ın yeni sezonunda Robbie Amell, Meng’er Zhang, Hugh Skinner ve Christelle Elwin gibi isimler de  yer alıyor.  Yapımcı koltuğunda Lauren Schmidt Hissrich’in yer aldığı dizi,  dünyaca ünlü bir kitap dizisinden uyarlanmış durumda. Destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alan dizide Rivialı Geralt bir canavar avcısı olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin yeni sezonunda Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yapıyor. Yeni sezonda Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 3. sezonun yayın tarihi belli oldu mu?

Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik ediyor. Gerald ise politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşüyor. Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorunda kalıyor.  Bizim de merakla beklediğimiz yeni sezonun yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın