reklamı kapat

POPÜLER

Instagram paza kazanma yöntemi TikTok için geliyor

TikTok içerikleri uzuyor; platformun video süreleri artırıldı

Özellikle gençler arasında çok popüler oranda kullanılan platformlar arasında yer alan TikTok içerikleri uzuyor. Dediğimiz gibi süreler uzuyor.

Yapılan güncelleme ile beraber kişiler artık 3 dakikalık TikTok videoları oluşturabilecek. Biliyorsunuz bu süre daha önce 1 dakika seviyesinde yer alıyordu ve bu çoğu kişiye yetmiyordu.

3 dakikalık yeni süre birçok TikTok içerik üreticisini sevindirmiş durumda. Bu sayede içeriklerde daha yaratıcı adımlar atılacak, bölüm sayıları azalacak ve biraz daha esnek olunabilecek.

Yukarıda da dediğimiz gibi özellikle gençler arasında çok popüler olan video odaklı platform, Türkiye’de de inanılmaz oranda kullanılıyor.

Yeni nesile ulaşmak isteyenlerin bir numaralı yerin olan TikTok’un popülerliği yakın zaman kesinlikle düşmeyecek. Instagram’ın devamlı olarak taklit ettiği servis, buna rağmen Snapchat gibi unutulmayacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok en son ByteDance CEO’sunun ayrılma kararıyla ses getirmişti

TikTok sahibi olan ByteDance firmasının CEO’su Zhang Yiming, yaptığı ilginç bir açıklama ile görevinden ayrılma kararı aldı.

ByteDance’in kurucularından olan Zhang Yiming, dediğimiz gibi artık şirketinin başında CEO olarak yer almayacak.

Zhang, bu konuda kısa süre önce bir açıklama yaptı ve “yönetim becerilerine sahip olmadığını” belirterek görevi bıraktı. Yiming, yapısal olarak bu üst yönetici rolünü çok fazla benimseyemediğini aktardı.

“İnsanları yönetmektense daha çok organizasyonel işler ve piyasa ilkelerini analiz etmekle ilgileniyorum” diyen Yiming, şirketin yeni CEO’su olarak diğer kurucu ortak Liang Rubo‘nun göreve geleceğini açıkladı.

TikTok’un kullanımı biliyorsunuz inanılmaz bir patlama yapmış durumda. Özellikle yeni nesil gençler Instagram’ı bile TikTok’un gerisine itmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin ulaşım aracı ile tanışın