reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro

Titanyum gövdeli Huawei Watch GT 3 Pro’nun fiyatı en düşük seviyede

Titanyum gövdeyle gelen Huawei Watch GT 3 Pro modelinin fiyatı en düşük seviyeye geldi. Kısa bir süre önce A101’de de satışa sunulan akıllı saat bir satış kanalının gerçekleştirdiği kampanyada 5.164 TL‘ye satın alınabiliyor.

Akıllı saatin mevcut satış fiyatı ise 5.499 TL. Belirttiğimiz bu fiyat saatin titanyum gövdeli ve deri kayışlı modeli için geçerli. Akıllı saat hem HarmonyOS yüklü telefonlar haricinde iOS ve Android‘li telefonlarla da uyumlu. Saati selefinden farklı kılan Huawei Watch GT 3 Pro’nun 30 metreye kadar serbest dalışlara destek vermesi. Golf oynayanlar için de faydalı özellikler sunan model, vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor. EKG özelliğinin de aktif olarak çalıştığı  Watch GT 3 Pro damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Henüz Türkiye’de bu özellik aktif olmasa da önümüzdeki günlerde gelecek yazılım güncellemesiyle bu özelliğin de Türkiye’de aktif hale gelmesini bekliyoruz. Akıllı saat vücut sıcaklığını da ölçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro dayanıklı gövde yapısıyla dikkat çekiyor

Stres ve uyku takibi özelliklerine de sahip olan saat, IP68 ve 5 ATM (50 metre) derecelendirmesi ile birlikte geliyor. Saatte safir cam malzemesi yer alıyor. Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı olan safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor. Akıllı saatin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın