reklamı kapat

POPÜLER

Togg yerli otomobil LOG Tasarım

Togg, yerli otomobil projesi için bilgisayar / yazılım mühendisi arıyor

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Özet geçmek adına ilk Togg imzalı yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Çok merak edilen resmi satış fiyatı halen resmi olarak açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında yeni eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber 45 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Togg, bu sefer dört farklı yazılım odaklı çalışayacak bilgisayar mühendisi arıyor. Aynı zamanda bir Siber Güvenlik Mühendisi de aranan kişiler arasında yer alıyor. Bu aşağıda görebileceğiniz ilanların hepsi Gebze / Kocaeli merkezli olarak açılmış durumda.

Togg, daha önce de belirttiğimiz gibi SUV yanında 2024 yılı itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modelini de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek. Geçtiğimiz dönemde detaylarına burada yer verdiğimiz Toggen ve detaylarına burada yer verdiğimiz Gemlik merkezli test pisti ile ses getiren firma, büyümesini ve ilerlemesini aktif olarak sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ek bilgi olarak biliyorsunuz Elon Musk’ın dev elektrikli otomobil üreticisi Tesla da önümüzdeki aylarda Türkiye’de operasyona başlayacak. Bu bağlamda Tesla da zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz haberde yer verdiklerimiz gibi Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın