reklamı kapat

POPÜLER

Yerli otomobil Togg fiyatı

Togg, yerli otomobil projesi özelinde blok zinciri geliştiricisi arıyor

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, yeni bir iş ilanı daha açtı. Bu sefer bir blok zinciri geliştiricisi arıyor. Detaylar;

Togg tarafından geliştirilen yerli otomobil modeli, hep söylediğimiz gibi yeni nesil bir üretim anlayışı çerçevesinde geliştiriliyor. Araç özelinde geleceğin yeni nesil teknolojilerine büyük önem veren şirket, bu konuda blok zinciri tarafını da kesinlikle unutmuyor. Firma bu bağlamda buradan ulaşabileceğiniz bir ilan açtı ve blok zinciri geliştiricisi aramaya başladı. Alanda en az üç yıl tecrübeye sahip olması istenen bu kişiden birçok kalemde ciddi beklentiler bulunuyor. Bu arada bugün başka bir ilan daha açıldı. Buradan ulaşabileceğiniz diğer ilanda da mobil uygulama odaklı bir personel için arayışa girildi.

Geçtiğimiz hafta Avalanche Summit etkinliği etkinlikte konuşan Togg şirketinin CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, yeni dönem için Twitter’dan şu paylaşımları yapmıştı: “USECASE Mobility yaklaşımı ile mobiliteyi bir adım öteye taşıyarak otomobilden fazlasını üretmek üzere yola çıktık. Akıllı cihazımızı tasarlarken, ihtiyaç duyacağı iş modelleriyle beraber, ekosistemi kurmak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mobilite çözümleri, büyük veri, siber güvenlik, fintech, blok zinciri, oyunlaştırma, akıllı şebekeler ve mobilite servisleri gibi stratejik alanlar üzerine yoğunlaşıyor, kullanıcılarımıza güvenli, hızlı,çevre dostu hizmetler sunmanın yöntemlerini geliştiriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ava Labs iş birliğiyle blok zinciri teknolojileri konusundaki adımlarımızı hızlandırıyoruz ve oyunlaştırma, sadakat ve akıllı mobilite yaklaşımlarıyla inşa ettiğimiz dijital ekonomi eksenli ekosistemimizin dijital varlığını açıklıyoruz: Toggen

Toggen’ları aracımızı şarj etmekten hizmet almaya, oyun oynamaktan veri paylaşımına kadar güvenli, hızlı ve çevreci bir şekilde, mobilite deneyiminin her aşamasında kullanabileceğiz. Amacımız mobilite deneyimini bir adım öteye taşıyarak yeniden şekillendirmek.”

Togg ve yerli otomobil projesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli

İLGİLİ HABERLER