reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hanks’in başrolde olduğu gerçek kahramanlık hikayesi: Sully [Fragman]

Süper kahramanlardan bıktıysanız bu kez normal kahraman hikayesiyle karşınızdayız. Yönetmen, başrol ve senaryo üçlemesiyle tüm kahramanları gölgede bırakacak bir yapımdan bahsediyoruz.

Clint Eastwood’un yönettiği, Tom Hanks’in başrolde olduğu ve senaryosu yaşanmış bir hikayeye dayanan film, henüz bunları sıralarken bile büyük heyecan yaratıyor. İşin daha heyecanlı kısmı ise yaşanmış olayın konusu. Sully isimli film, 15 Ocak 2009’da arızalanan yolcu uçağını imkansız gibi görünürken Hudson Nehri’ne indirmeyi başaran kahraman pilot Chesley Sullenberger’i konu ediniyor. Sullenberger’i Tom Hanks canlandırırken, usta aktöre yardımcı pilot Jeff Skiles karakterini canlandıran Aaron Eckhart eşlik ediyor. Breaking Bad’deki Skyler White rolüyle milyonların nefretini kazanan Anna Gunn da filmin bir diğer yıldızı.

Tom Hanks + Clint Eastwood + gerçek hikaye uyarlaması = Oscar” hiç bilinmeyenli bir denklem gibi adeta. Oscar ödüllerine daha uzun bir süre var ancak şimdiden Sully birkaç heykelciği eve götürecek desek yanılmayız.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Tom Hanks’in başrolde olduğu gerçek kahramanlık hikayesi: Sully [Fragman]” için bir cevap

  1. Adsız dedi ki:

    “Breaking Bad’deki Skyler White rolüyle milyonların nefretini kazanan Anna Gunn da filmin bir diğer yıldızı” ifadesiyle koptum.