reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Mirai geleceğe döndü

04 Kasım 2015

Marty McFly’ın günümüze geldiği 21 Ekim 2015 tarihinde Toyota yeni Mirai’yi eğlenceli bir şekilde Marty ve Dr. Brown’un huzurlarına sunmuştu. Japon üretici bunula da yetinmedi ve SEMA Fuarı’na özel Delorean benzeri Mirai konseptini görücüye çıkardı.

Halihazırda fütüristik tasarım özelliklerine sahip olan hücresel yakıt hücreli Toyota Mirai, yeni konseptiyle birlikte yüzünü iyice geleceğe çevirmiş durumda. 4 kapılı sedandan 2 kapılı coupe’ye dönüşen otomobil, tıpkı Delorean gibi havaya doğru açılan martı kanadı kapıları, havalı süspansiyonu, 19 inçlik jantları ve mavi LED aydınlatma grubuyla dikkat çekiyor. “OUTATTIME” Kaliforniya plakası da unutulmamış. Mirai’nin doğrudan gelecekten aldığı detaylar arasında ise zaman göstergesi ve akı kapasitörü yer alıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Toyota Mirai geleceğe döndü” için 2 cevap

  1. Tarık ÇAYIR dedi ki:

    Biraz aceleye getirmişler gibi. Mirai’nın orjinal dokusunun yanı sıra bunu yapmak için yapmışlar gibi geldi. Orjinal Mirai daha güzel ve hoş görünüyor.

    Peki Log ekibi, siz beğendiniz mi?

  2. kaan şahin dedi ki:

    tasarım fena değilde o 19″ lik jantlar olmamış 21″ filan yapıp daha gösterişli jantlarla biraz daha havada kalsa bence olurmuş