reklamı kapat

POPÜLER

Tüm ihtiyaçları bir araya getiren pratik bir çözüm: Thea Optima

Teknoloji ilerledikçe günlük hayatımızda kullandığımız cihazların sayısı da artıyor. Bunları rahat bir şekilde kullanabilmek için ise duvarlarda elektrik anahtarlarına ve prizlere yer açmak gerekiyor. Thea markası ise üstün teknolojisi ile ev ve iş yerlerine son derece pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Thea Optima serisi farklı anahtarlama modüllerini bir araya getiren bir tasarıma sahip. Birden fazla çözümü aynı anda sunan bu ürün ince hatları ve yalın tasarımı ile hem dekorasyona zarafet katıyor hem de duvarlarda fazla yer kaplamıyor. Thea Optima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla ayrıcalığını ortaya koyuyor. Peki bu çok amaçlı üründe neler yer alıyor?

Ürüne baktığınızda ilk dikkat çeken televizyon, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler oluyor. Bunun yanı sıra ortamın ışığını açmaya veya kısmaya yarayan ayarlı kısıcı da bulunuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor.

İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, genel olarak daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koyuyor. Thea Optima, modüler ürünler için temel ürünleri ve geniş renk seçenekleri ile tüm dekorasyonlara uyabilecek çeşitliliği de sunuyor.