reklamı kapat

POPÜLER

Acer R270

Türkiye fiyatı açıklanan çerçevesiz ekranlı Acer R270 ve öne çıkan özellikleri

Acer, çerçevesiz ekranıyla dikkat çeken yeni monitörünü tanıtı. Acer R270 olarak adlandırılan model, 6 eksenli renk ayarı sayesinde profesyonellerin en doğru renk tonlarını bulmalarını sağlıyor.

IPS destekli LED monitör 27 inçlik ekran boyutuna sahip. Full HD çözünürlük kalitesi sunan modelde geniş görüş açısı özelliği de bulunuyor.  Renklerin 178 derece kadar doğru şekilde görüntülenmesini sağlayan monitörde FreeSync özelliği de mevcut.  Monitör, AMD Radeon FreeSync destekli ekran kartlarıyla kullanıldığında ekran yırtılmalarını yok ediyor ve gecikmeyi en aza indirgiyor. Radeon FreeSync ile monitörün kare hızı grafik kartınınkiyle eşleştiğinden ekran yırtılması ortadan kalkıyor. Acer R270’in sahip olduğu Visual Response Boost (VRB) teknolojisi, hızlı hareketler içeren sahnelerdeki bulanıklığı azaltmak için arka ışığı hızlı bir şekilde kapatıyor ve kareler arasına yanıp sönen boş siyah sahneler ekliyor.

Acer R270’de profesyonellerin ihtiyaç duydukları gerçek renkleri ve tonları sunabilmek için 6 eksenli renk ayarı formatı kullanılıyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde renk tonunu ve doygunluğunu 6 eksende ayarlayabildiği gibi bu eksenler R, G, B’den C, M ve Y’ye kadar uzanıyor ve kullanıcıların monitörün renklerini profesyonel ihtiyaçlarına göre özelleştirmesine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer R270 uygun fiyatıyla göze çarpıyor

-5 ile 20 derece arasında eğilerek kullanılabilen Acer R270, 1 ms tepki süresi ve 75Hz yenileme hızıyla da dikkat çekiyor. Monitörün Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.599 TL.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin fütüristik telefon modeli ile tanışın