reklamı kapat

POPÜLER

Porsche 718

Türkiye fiyatı açıklanan Porsche 718 efsanesinin öne çıkan özellikleri

Porsche’nin efsanevi modeli 718’in devamı niteliğinde isimleri güncellenen 718 Cayman ve 718 Boxster iddialı geliyor. 2 kapılı ve ortadan motorlu spor otomobil performansını, gündelik hayata taşıyan modeller, otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

İki modelde de kullanılan turboşarjlı 2.0 litre hacimli 4 silindirli motorlar 300 beygir güç üretiyor. Motorlar, PDK’li ve tercihe bağlı Spor Krono Paketiyle donatılmış her iki modeli de sıfırdan 100 km/saat hıza 4,7 saniyede ulaştırıyor. 718 Boxster, sürüş dinamikleri açısından orijinal 718’in izinden gidiyor. Otomobilin ayarlanan şasisi, viraj performansını artırıyor. Elektromekanik fren sistemi de 718 Boxster’i hem pistlerde hem de gündelik trafikte çok daha kolay fren yapılabilir ve çok daha çevik hale getiriyor. 718 Boxster modeli, Boxster S ve Boxster GTS versiyonları ile satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Porsche 718 Cayman

718 Cayman ise, teknolojinin yanı sıra tasarım açısından da geniş kapsamlı gelişmeler gösteriyor. Önde ve yanlardaki belirgin hava girişleri otomobile dinamik bir görünüm sağlarken, sivri burnu da atletik bir hava katıyor. Daha geniş olan soğutma hava girişleri ve entegre LED gündüz ışıklarına sahip bi-xenon farların tasarımları, 718 Cayman’ın ön bölümünü tamamlıyor. Dört noktalı gündüz farları olan LED farlar opsiyon olarak sunuluyor.

Porsche 718’in başlangıç fiyatı ne kadar?

Türkiye’de 718 modelleri 114.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.