reklamı kapat

POPÜLER

POCO M2 Pro

Türkiye ihtimalli POCO M2 Pro ne zaman tanıtılıyor? İşte cevap;

Xiaomi imzalı dikkat çeken model Redmi K30 Pro üzerine kurulacak POCO F2 Pro sonrasında POCO M2 Pro da geliyor. Peki model ne zaman tanıtılıyor?

En son resmi kayıtlarda görünen POCO M2 Pro için kısa süre önce birer birer sertifikalardan geçiyor ve bu açıdan çıkışı çok yakında gibi görünüyor demiştik. İşte bu gerçek çıktı. Çünkü söylendiği kadarıyla telefon ile önümüzdeki ay resmi olarak tanışıyoruz. Önümüzde ay ilk olarak Hindistan merkezli olarak tanıtılacak M2 Pro, çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Bütçe dostu olacak modelin henüz tasarımı ya da detaylı teknik özellikleriyse sızdırılmış değil. Ancak daha önce aktarıldığı kadarıyla M2 Pro gücünü orta seviye Snapdragon 720G işlemciden alıyor. Telefonun bütçe dostu yapısından dolayı pop-up kamera değil bir ekran deliği ya da damla çentikli tasarımı benimsemesi bekleniyor. Bazı kaynaklar ise cihaz için direkt olarak Redmi Note 9 Pro‘nun isim değiştirilmiş hali diyor. Dediğimiz gibi POCO F2 Pro buraya geldiği için POCO M2 Pro modelinin de Türkiye’de resmi olarak satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M2 Pro öncesinde Türkiye’ye gelen POCO F2 Pro neler sunuyor?

Telefon gücünü LiquidCool 2.0 teknolojisiyle soğutulan 7 nm Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve 6,67 inç 2400×1800 piksel 60 Hz HDR10+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 33W hızlı şarj destekli 4.700 mAh pil ile karşımıza çıkan cihaz için 6 GB / 8 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunuluyor. Modelin arkasındaki yuvarlak formlu modülde dörtlü kamera yer alıyor. Burada 64 megapiksel (Sony IMX686) ana kamera + 13 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik + 5 megapiksel telefoto makro kameraları bizleri karşılıyor. Kutusundan Android 10 ile çıkan F2 Pro, bakalım Türkiye pazarında ne kadar başarılı olacak?

İlgili Video