reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Nord

Türkiye’de beklenen OnePlus Nord için ilk fiyat sızıntısı

Sık sık gündeme gelen çok dikkat çekecek akıllı telefon modelin OnePlus Nord için ilk gerçek fiyat sızıntısı gelmiş durumda.

OnePlus’ın cihazları daha önce de söylediğimiz gibi büyük bir alışveriş sitesinde, OnePlus halen resmi olarak Türkiye pazarına girmemiş olmasına rağmen OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. İşte bu açıdan firmanın 500 doların altında bir fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan OnePlus Nord modeli de merak ediliyor. Resmi olarak 21 Temmuz tarihinde tanıtılacak akıllı telefon, yapılan Romanya merkezli sızıntıya göre Avrupa özelinde 475 euro fiyat etiketine sahip olacak. 8 GB RAM + 128 GB depolama için verilen bu fiyat, henüz yüzde 100 kesin değil ancak bazı sağlam kaynaklar bu fiyatın doğru olduğunu aktarıyor. Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz telefonun burada kaç TL olacağı ise henüz netleşmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Nord için teknik olarak neler biliyoruz?

Sızan kısıtlı teknik detaylara bakarsak Nord önünde çift selfie kamerası taşıyor. Geniş bir ekran deliğinde yer alacak bu delikte 32 megapiksel + 8 megapiksellik iki adeta kamera yer alıyor deniyor. Arkada ise 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel portre kameralar bir araya geliyor. Resmi olarak açıklandığı kadarıyla gücünü Snapdragon 765G işlemciden alan OnePlus Nord, gerçekten oldukça merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Merakla beklenen Sony PlayStation 5