reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Nord

Türkiye’de beklenen OnePlus Nord için tarih verildi

Hazırladığı modeller uzun süredir aracı bir isim aracılığıyla Türkiye’de de satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord için tanıtım tarihi geldi.

OnePlus’ın modelleri hep söylediğimiz gibi şu an büyük bir alışveriş sitesinde, OnePlus halen resmi olarak Türkiye pazarına girmemiş olmasına rağmen OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. Bu sayede Türkiye pazarındaki bilinirliği hiç olmadığı kadar artan şirket, 500 doların altında bir fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan OnePlus Nord modelini 21 Temmuz tarihinde resmi olarak lanse ediyor. Daha önce 10 Temmuz tarihinde geleceği aktarılan telefon, artık kesinleşen 21 Temmuz tarihiyle heyecanı artırıyor. Yukarıda gördüğünüz şık duran bir tasarımla yolda olan cihaz, biliyorsunuz şimdiden bazı pazarlarda ön sipariş üzerinden satılıyor. Hatta modelin daha tam sızıntısı yapılmadan ön sipariş stoklarını bitirdiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Çok merak edilen telefonun, Türkiye pazarına bahsettiğimiz satış kanalı tarafından ne zaman getirileceği ise henüz bilinmiyor. Aynı şekilde Türkiye fiyatı da henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Nord için teknik olarak neler biliyoruz?

Sızan kısıtlı teknik detaylara bakarsak Nord önünde çift selfie kamerası taşıyor. Geniş bir ekran deliğinde yer alacak bu delikte 32 megapiksel + 8 megapiksellik iki adeta kamera yer alıyor deniyor. Arkada ise 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı ^5 megapiksel makro + 2 megapiksel portre kameralar bir araya geliyor. Resmi olarak açıklandığı kadarıyla gücünü Snapdragon 765G işlemciden alan OnePlus Nord, gerçekten oldukça merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Merakla beklenen Sony PlayStation 5