reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Nord

Türkiye’de beklenen OnePlus Nord ve ulaşılan garip satış başarısı

Hazırladığı modeller artık aracı bir isim aracılığıyla Türkiye’de de satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, garip bir başarı ile gündemde.

OnePlus’ın modelleri artık biliyorsunuz büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus resmi olarak Türkiye’de yer almıyor olmasına rağmen OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. Bu açıdan artık Türkiye pazarında daha çok konuşulan şirket, son dönemde sürekli olarak 500 doların altında bir fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan OnePlus Nord ile gündemde yer alıyor. Modeli şimdi gündeme getiren ise elde edilen bir satış başarısı oluyor. Daha tam olarak tanıtılmayan, teknik özellikleri dahi detaylı şekilde belli olmayan telefon, kısa süre önce Avrupa merkezli olarak ön siparişe açıldı ve hazırlanan ilk 100 ünite kısa süre içerisinde satıldı. Daha net bir görsel sızıntısı dahi yapılmayan bir telefonun böyle bir başarı elde etmesi gerçekten garip duruyor. Cihazın önümüzdeki günlerde bir kez daha ön sipariş üzerinden satışa sunulacağı aktarılıyor. Tanıtım ise 10 Temmuz tarihinde olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Nord şimdiden büyük ses getiriyor

Sızan kısıtlı teknik detaylara bakarsak Nord önünde çift selfie kamerası taşıyor. Geniş bir ekran deliğinde yer alacak bu delikte 32 megapiksel + 8 megapiksellik iki adeta kamera yer alıyor deniyor. Resmi olarak açıklandığı kadarıyla gücünü Snapdragon 765G işlemciden alan OnePlus Nord, gerçekten oldukça merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Merakla beklenen Sony PlayStation 5