reklamı kapat

POPÜLER

Bosch elektrik bisiklet

Bosch imzalı çok etkileyici konsept elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarında geliştirdiği güçlü elektrik motorları ile yer alan Bosch, bu sefer kendi tasarımı bir konsept bisiklet ile karşımızda.

Bosch, kendi elektrikli bisiklet modelini üretmeyen firmalardan. Dediğimiz gibi alanda sadece hazırladığı gelişmiş motorlar ve diğer aksesuarlar ile yer alan firma, tasarladığı konsept bisikletle ile “keşke” dedirtiyor. Çünkü firmanın tasarladığı bu konsept gerçekten gelecekten gelmiş gibi modern görünüyor. Önde süspansiyon sistemi taşıyan ve yapısı gereği hem arazi hem de şehir içi kullanımına uygun olan model, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Gövdesinin karbon fiberden üretildiği aktarılan konsept Bosch elektrikli bisiklet, bu sayede hem çok sağlam hem de hafif yapıda. Açıklandığı kadarıyla firmanın kendi üretimi Performance Line CX motor üzerine kurulan lityum-iyon pil paketli bisiklet, yerleşik aydınlatma sistemine sahip ve geniş bir renkli LCD ekrana ev sahipliği yapan gidonu dahi önündeki kargo bölümüyle dikkat çekmeyi başarıyor. Bu modelin satışa sunulma gibi bir ihtimali ise şimdilik maalesef bulunmuyor. Bu açıdan bir fiyat da elimizde bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bosch elektrik bisiklet motorlarına kısa süre önce güncelleme geldi

Bu güncelleme ile firmanın Line CX, Performance Line Speed, Cargo Line Speed ve Cargo Line serisi modelleri ekstra 10 Nm tork kazandı. Güncelleme ile bu motorların 75 Nm tork değerinde 85 Nm tork seviyesine yükselten firma, bu konuda elbette oldukça mutlu ediyor. Bir bisiklet için 10 Nm tork artışının çok ciddi fark yarattığı aktarılıyor. Bu ekstra gücünü kendisini özellikle yokuş çıkarken belli etiği söylenirken, yeni tork değerinin tüm 2021 modellerinde ise standart olacağı söylendi.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi imzalı dikkat çeken yürüyüş bandı