reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Dünya bisiklet gününde gelen yeni elektrikli bisiklet modelleri

3 Haziran dünya bisiklet gününde Batch Bicycles firması Step-Thru ve Step-Thru Plus isimli iki yeni elektrikli bisiklet modeli tanıttı. İşte detaylar;

Alandaki önemli isimlerden Batch Bicycles, Step-Thru ve Step-Thru Plus ile elektrikli bisiklet pazarındaki seçeneklerini artırıyor. Şık birer tasarıma sahip şehir içi kullanıma yönelik bisikletler, kolay iniş / biniş sunan bir gövdeye sahip ve arkasında istenirse eşya ya da başka bir kişinin taşınmasına imkan tanıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan bisikletler, birbirlerinden motorlarıyla ayrılıyor. Step-Thru modelinde Bosch Active Line motor, Step-Thru Plus modelinde ise daha fazla tork sunan Bosch Active Line Plus motor yer alıyor. Merkezde yer alan bu motorlar ile pedal desteğiyle 20 km/s hıza çıkılabiliyor. Motosiklet gibi gaz pedalları olmayan bisikletler, gövdeye entegre Bosch PowerPack 400 pil paketleriyle kullanıma bağlı olarak 50 km ile 80 km arası menzil getiriyor. Önde yer alan süspansiyon sistemiyle konforu artırılan modeller, önde ve arkada disk fren kullanıyor ve sevindirici şekilde çamurluk ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Batch Bicycles Step-Thru ve Step-Thru Plus elektrikli bisiklet modelleri için fiyatlar düşük değil

Bisikletlerin 2.499 dolar ve 2.699 dolar gibi hatırı sayılır bir fiyat etiketleri bulunuyor. Ancak bunun karşılında iyi bir deneyim getiren bisikletlerin, şimdilik sadece ABD’de satılacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit