reklamı kapat

POPÜLER

Twitch ve Xbox

Twitch ve Xbox bir araya geldi, Türkiye’yi dışarıda bırakan bir kampanya düzenlendi

Yayın dünyasının devi Twitch ile oyun dünyasının dev ismi Xbox bir araya geldi ve Türkiye’de olmayan bir kampanya düzenlendi.

Bu konuda Twitch tarafından şu açıklama yapıldı: “Bazen değişiklik yapmak gerekir. Yeni bir oyunu çıktığı gün oynuyor ya da klasiklerden nostalji yapıyor olabilirsiniz; her halükarda aradığınız oyunu elinizin altında bulabileceğiniz bir kütüphaneye sahip olmak önemlidir. Bunun farkındayız ve yardıma geldik. Xbox ile yaptığımız iş birliği kapsamında, sınırlı bir süre için, Twitch yayıncılarını abone olarak desteklediğinizde bir PC Game Pass deneme sürümü kazanabilirsiniz. 

Türkiye saati ile 3 Kasım 20:00’dan 12 Kasım 02:00’a kadar (Pasifik saati ile 3 Kasım 10:00 – 11 Kasım 15:00) iki yeni Twitch aboneliği satın aldığınızda veya hediye ettiğinizde 3 aylık PC Game Pass (yalnızca yeni Game Pass üyeleri için) kazanacaksınız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitch atılan adım özelinde şunları da aktardı: “3 aylık PC Game Pass kazanmak için, uygun kullanıcıların Türkiye saati ile 3 Kasım 20:00’dan 12 Kasım 02:00’a kadar (Pasifit saati ile 3 Kasım 10:00 – 11 Kasım 15:00) Twitch’te uygun türde İKİ adet yeni abonelik satın alması veya hediye etmesi gerekiyor.  

Satın alımın ardından Twitch bildirim kutunuza ve Drop ve Ödüller Envanterinize Xbox sitesinde kullanabileceğiniz bir kod gönderiliyor. Bu kodun son kullanma tarihi Türkiye saati ile 19 Kasım 10:59 (Pasifik saati ile 18 Kasın 23:59). Alır almaz kullanın ki süresi geçmesin.”

Bu güzel kampanya başlıkta da belirttiğimiz gibi PC Game Pass’in satışa sunulmadığı yerlerin yanı sıra Rusya, Türkiye, Arjantin ve Hong Kong’da mevcut değil. Bunun neden böyle olduğu konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Bilmeyenler için Xbox Game Pass hizmeti çok uzun zamandır Türkiye’de yer alıyor.

Twitch ve Xbox hamlesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers