reklamı kapat

POPÜLER

HomePod

Ünlü yönetmenin imzasını taşıyan yeni HomePod reklamı yayında [İzle]

Apple, kısa bir süre önce satışa sunduğu HomePod’un yeni reklamını yayınladı. Apple’ın YouTube kanalına yüklediği yeni reklam Being John Malkovich ve Her filmlerinin yönetmeni Spike Jonze’nin imzasını taşıyor. Dört dakika uzunluğundaki reklamda ünlü sanatçı FKA Twigs ve onun yeni şarkısı yer alıyor. Şirketin diğer reklamlarında olduğu gibi yine yaratıcı bir reklamın karşımıza çıktığını belirtelim.

Müzik tutkunlarının beğenisine sunulan HomePod, tasarımıyla Mac Pro’dan ilham alıyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan hoparlörün en dikkat çeken özelliği Siri desteğine sahip olması. Siri sayesinde kullanıcılar Hey Siri komutunu vererek Apple Music’te yer alan şarkıları kolay bir şekilde dinleyebiliyor. Apple tasarımı A8 işlemcisinin tercih edildiği hoparlörde 7 adet tweeter ve Apple tasarımı woofer bulunuyor. Müzik çalma yeteneği haricinde HomeKit desteğine de sahip olan HomePod, akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmeye de imkan tanıyor. Hoparlörün dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de otomatik oda algılama teknolojisi. Bu teknoloji, HomePod’un oda içindeki konumunu hızla anlamasını, köşede, masa üzerinde veya kitaplıkta olmasına bağlı olarak en etkileyici müzik deneyimini sunmak için saniyeler içinde kendini optimize etmesini sağlıyor.

HomePod’un Türkiye geliş tarihi belirsizliğini koruyor

HomePod iki farklı renk seçeneğiyle geliyor Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeceğine sahip hoparlör yurt dışında 349 dolardan satışa sunulmuş durumda. Hoparlörü Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.

Video