reklamı kapat

POPÜLER

Laurastar Smart
Laurastar Smart
Laurastar Smart
Laurastar Smart
Laurastar Smart
Laurastar Smart

Ütü alışkanlıklarınızı değiştirecek akıllı sistem: Laurastar Smart [Video]

Onca teknoloji içinde yüzerken hala ütüye adam akıllı bir çare bulunmamış olması oldukça kalp kırıcı. Ancak Laurastar Smart işleri biraz kolaylaştırabilir.

Ütü adeta günümüzün kanayan yarası. Geçmişte insanları ütü derdinden kurtaracak bir haber yapmıştık. Kendi kendine ütü yapan sistem, belli başlı sayıda eşyayı işleme alabiliyordu. Ancak boyutları ve kapasitesiyle pratikliği tartışılır bir üründü. Bu sefer kaleme aldığımız ürün, sizin için bir şeyler yapmıyor. Ancak daha başarılı ütüler için asistanınız olabilecek cinsten bir cihaz.

Ütü masasıyla bir bütün olan Laurastar Smart ütü sistemi, mobil uygulamasıyla uyumlu çalışıyor. Ütü masası üzerinde ütüleyeceğiniz kıyafeti yerleştirebilmeniz ve ütü bittikten sonra düzgünce katlayabilmeniz için yardımcı çizgiler yer alıyor. Ütünün kendisi ise masanın alt tarafındaki yerine oturtulabiliyor. Katlanıp rahatça kaldırılabilen masanın tekerlekli ayakları yer değişimini kolaylaştırıyor.

Ütünün kendisi ise hareketlerinizi düzenliyor, yol gösterici oluyor ve daha başarılı sonuçlar almanızı sağlıyor. Aynı zamanda hareket halinde olup olmadığınızı da anlayabiliyor. Uygulaması aracılığıyla haftada kaç saat ütü yaptığınızı da görebilir, yitip giden zamana üzülebilirsiniz. Ürün ilginç ancak ne kadar gerekli tartışılır tabii. İsviçreli firma tarafından üretilen ütü masası ve makinesi 1.400 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Video