reklamı kapat

POPÜLER

2021 Chevrolet Spark

Uygun fiyatıyla “keşke” dedirtmeye devam ediyor; 2021 Chevrolet Spark ile tanışın

Tanıtımla birlikte Uzak Doğu’daki kullanıcıların karşısına çıkarılan 2021 Chevrolet Spark beraberinde nitelikli güncelleştirmeler getiriyor.

General Motors‘un Avrupa pazarından çekilme hamlesi üzerine Türkiye’de de uzun süredir yüzünü göremediğimiz Chevrolet Spark, farklı pazarlarda yükselmeye devam ediyor. Kısa süre önce gerçekleştirilen tanıtımla birlikte Uzak Doğu’daki kullanıcıların karşısına çıkarılan 2021 Chevrolet Spark beraberinde nitelikli güncelleştirmeler getiriyor. Değişikliklerin başında, gelişmiş özelleştirme seçenekleri sayesinde daha özel bir görünüm kazandıran yeni seri Red Pick var. Premier donanım seviyesinin üzerine geliştirilen bu pakette, gövde renginden farklı olarak araca dahil edilen siyah jant ve tavan gibi parçalar dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Chevrolet Spark özellikleri

Spark’ın yeni model yılıyla birlikte elde ettiği makyaj değişimleri de kullacıların hissedeceği düzeyde. Bu kapsamda; ızgara çerçevesi, yan aynalar, jant seçenekleri ve Wonderland Blue-Sunset Orange adıyla iki yeni renk seçeneği kataloga ekelnmiş durumda. İçeride, 2021 Spark yeni LED aydınlatma ve arka koltuktaki yolcular için emniyet kemeri sistemi kazanıyor. Aracın kaputunun altında ise 98 beygir güç ve 127 Nm tork üreten 1.4 litrelik dört silindirli benzinli motor geliyor. Standart olarak manuel şanzımanla kombin edilen bu motoru opsiyonel olarak otomatik şanzımanla da almak mümkün olacak. Chevrolet, güncellenen Spark serisinin fiyatlarında değişikliğe gitmeyerek dikkat çekti. Başlangıç olarak 8.240 dolarlık fiyatla Asya pazarına sunulacak olan modelin satış başarısını devam ettirmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu