reklamı kapat

POPÜLER

Honor MagicBook 15

Uygun fiyatlı Honor MagicBook 15 için indirim fırsatı

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Honor MagicBook 15 AMD için indirim fırsatı var. Dizüstü bilgisayarın fiyatı 7.499 TL‘den 7.199 TL‘ye düştü.

Üst segment modellerde olduğu gibi alüminyum bir gövdeyle gelen modelde AMD Ryzen 5 3500U işlemcisi, AMD Radeon Vega 8 ve 8 GB RAM yer alıyor. Windows 10 Home yüklü gelen bilgisayara Windows 11 işletim sistemi de yüklenebiliyor. Bilgisayarın dahili hafızası ise 256 GB SSD. 1,53 kilogram ağırlığındaki bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran bulunuyor. Ekran gövde oranı yüzde 87 olan bilgisayar bu sayede ince bir ekran çerçevesi sunuyor. Bilgisayarın ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Piyasada satılan üst düzey modellerde 120 Hz ve daha üzeri yenileme hızı sunan ekranlar yer alıyor. Bu ekranlar 60 Hz’e kıyasla daha akıcı bir ekran deneyimi yaşatıyor. Parmak izi sensörüne de destek veren bilgisayarda kullanıcılar ekran kilidini parmak izleriyle açabiliyor. HDMI bağlantı desteği sayesinde bilgisayar televizyonlarla da bağlantı kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicBook 15 AMD modelinin pil ömrü performansı nasıl?

USB-C bağlantısına da sahip olan bilgisayar bu sayede USB-C destekli cihazları da şarj edebiliyor veya bu bağlantıyla uyumlu diskleri çalıştırabiliyor. Bilgisayarın pili tam olarak şarj edildiğinde kullanıma bağlı 4 ila 6 saat arasında çalışıyor. Honor’un bir diğer dizüstü bilgisayarı MagicBook X 15’in detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display