reklamı kapat

POPÜLER

Honda CR-V Black Edition

Uzak Doğu’da “Karanlık Tarafa” geçiren özel seri; Honda CR-V Black Edition

Japonya’ya özel olarak geliştirilen Honda CR-V Black-Edition, karakteristik detaylarıyla Avrupa’daki versiyonlara da ilham olacak niteliklerde.

Türkiye’de olduğu gibi kendi ülkesi olan Japonya‘da da önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Honda CR-V için, Black-Edition adlı yeni bir versiyonun tanıtımı gerçekleştirildi. 19 Haziran’dan itibaren anavatanında satışa sunulacak olan versiyon, siyah renl 18 inç alüminyum jantlar, özel ön ve arka ışıklandırma grubu desenleri, koyu krom kaplama ızgara ve sis lambası gibi standart detaylarıyla fark yaratıyor. Dışarıda da olduğu gibi içerisinde de Black Edition rozetini taşıyan versiyonda, özel font logolu deri koltuklar, piano black paneller ve daha birçok seçenek standart olarak geliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda CR-V Black Edition iki motorla da tercih edilebiliyor

Honda, Black Edition paketini motor kısmında iki farklı seçenekle kullanıcılara sunacak. İlk adımda 1,5 litrelik turbo dört silindirli benzinli motor yer alırken, e: HEV olarak yeniden adlandırılan 2.0 litrelik motorlu hibrit güç aktarma organı da listede kendisine yer buluyor. CR-V Black Edition fiyatları beş koltuklu, önden çekişli konfigürasyonda 1.5L modeli için 35.300 dolardan başlıyor. Honda CR-V e: HEV EX Black Edition içinse 40.600 doları gözden çıkartmak gerekiyor. Dört tekerden çekiş altyapısıysa tüm versiyonlarda ek ücret karşılığında entegre edilebilecek.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo

İLGİLİ HABERLER