reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy, 1,4 litrelik yeni motor seçeneğiyle satışta!

İki farklı motor seçeneğiyle süre gelen satışlarının ardından yeni bir benzinli motora kavuşan Volkswagen Caddy, opsiyon arayanları memnun edecek.

Dahil olduğu ticari araç sınıfının önemli pay sahiplerinden birisi olan Volkswagen Caddy, kullanıcılarına yeni bir motor opsiyonuyla hizmet etmeye hazır. Halihazırda 2.0 litrelik TDI Dizel ve 1.0 litre lik TSI benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebilen model, şimdi de 1,4 litre hacimli benzinli makine üzerinden satışa sunuldu. 125 PS‘lik gücü 5.000-6.000 devir aralığında verdiğini gördüğümüz bu motor, 220 Nm’lik tork değeriniyse 1.500-3500 gibi geniş bir devir aralığında sunabiliyor. Sınıfının en güçlü motoru olan 125 beygir gücündeki motor ile Volkswagen Caddy, 0’dan 100’e 10,9 saniyede ulaşıyor. 100 kilometrede 6 litrelik karma yakıt tüketim değerine sahip motorun tutumluluk potansiyeli barındırdığını da söyleyebiliriz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatı da açıklandı

Volkswagen’in 1,4 litrelik bu benzinli makine üzerinden Caddy için belirlediği başlangıç fiyatına baktığımızda, 136.115 TL gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Markanın bu fiyatı kampanyalı olarak özellikle belirttiğini ve önümüzdeki süreçte değişiklik gösterebileceğini de sizlerle paylaşalım. Comfortline donanımı ile satışa sunuluna Caddy 1.4 litre TSI 125 PS DSG modelinde; 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar, 5 içn dokunmatik ekran, otomatik klima ve hız sabitleyici standart olarak sunuluyor. Gövde rengi ön-arka tampon ve kapı kolları, gövde rengi ve elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynaları, yükseklik ayarlı halojen farları, ön sis farları, karartılmış arka camlar ve üç krom şeritli ön ızgara da standart donanıma dahil Yine diğer Caddy modellerinde de bulunan ESP, ABS, ASR, EBC, BAS, İkincil Çarpışma Önleme Asistanı ve Yorgunluk Tespit Sistemi gibi güvenlik özelliklerinin de standart olarak araçla birlikte geldiğini belirtmekte fayda var.