reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen ID.3 elektrikli otomobil

Asfalta çıkış için geri sayan Volkswagen ID.3 için ödüllü başlangıç

2019’un son çeyreğiyle birlikte üretim bandına çıkarılan Volkswagen ID.3, tasarım bazında yapılan değerlendirmede ödüle layık görüldü.

Otomobil markalarının dahil edildiği, uluslararası tasarım yarışması olan The Automotive Brand Contest’in kazananları belli oldu. Yarışmada bu yıl, Volkswagen ID.3 “Exterior Volume Brand (Dış tasarım)” ve “Interior Volume Brand (İç tasarım)” kategorilerinde “Best of Best” ödülüne layık görüldü. Jüri tarafından yapılan değerlendirmede, ID.3’ün uyumlu iç ve dış tasarımıyla etkileyici bir otomobil olduğunun altı çizilirken, aynı zamanda Volkswagen’in tipik tasarım stilinin ID.3’te etkileyici ve çağdaş bir şekilde yorumlandığı belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen ID.3 ile birlikte diğer isimler de ödüle layık görüldü

ID.3’ün Volkswagen markası için yeni bir mobilite çağının başlangıcını temsil ettiğini söyleyen Tasarım Departmanı Başkanı Klaus Bischoff, “Bu model, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmayı amaçlayan ve en modern teknolojileri kullanan bir dijital tasarım çağının da habercisi. Jüri üyelerinin verdiği karar da doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yarışmada ayrıca Volkswagen’in iki modeli daha ödüle layık görüldü. 2019’un sonlarında lansmanı yapılan sekizinci nesil Golf, bu yıl jüri üyeleri tarafından, Dış Tasarım” ve “İç tasarım” kategorilerinde birinciliğe layık görüldü. ID. ailesinin yedinci üyesi olan ve geniş kulanım alanıyla dikkat çeken ID. SPACE VIZZION da konsept kategorisinin kazananı ilan edildi. Automotive Brand Contest kazananları, aralarında medya, tasarım, sanayi şirketleri, yüksek öğretim kurumları ve mimarlık gibi alanlarda çalışan üyelerden oluşan jüri tarafından belirleniyor.

İlginizi çekebilir

Volkswagen ID. Buzz