reklamı kapat

POPÜLER

Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge için yurt dışı fiyatları görünmeye başladı

Asfalta çıkmak için artık gün sayan Volvo XC40 Recharge, Amerika merkezli olarak fiyat ve donanım detaylarıyla tekrar gündemde.

Ekim ayı itibarıyla üretim bandındaki yerini alan Volvo XC40 Recharge, şüphesiz son dönemlerin en merak edilen modelleri arasında. Polestar markasını kenara bıraktığımızda İsveçli üreticinin rozetini taşıyan ilk elektrikli model olarak kullanıcılarla buluşacak olan XC40 Recharge, bir süredir menzil gelişmeleri üzerinden gündemde. Resmi kaynaklarda tamamen dolu bataryasıyla 400 km’nin üzerinde menzil sunabileceği açıklanan modelin, Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı testlerine göre 335 kilometre ile derecelendirilmesi dikkatleri çekmişti. Bu gelişmenin ardından aracın Amerika merkezli fiyatları da kendisini göstermeye başlıyor. Bugün itibarıyla dış basında da kendisine yer bulan gelişmede, modelin vergiler hariç 53.990 dolarlık etiket fiyatıyla bölgede satışa sunulacağını görüyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volvo XC40 Recharge cephesinden Amerika fiyat detayları

XC40 Recharge’ın başlangıç fiyatının yanında öne çıkan opsiyonel donanımları için de fiyat detayları ilgimizi çekmeyi başardı. Bu kapsamda Klima ve Isıtma odaklı konfor paketleri 750 dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulacak. Metalik boya 645 dolar, enerji tüketiminde daha iyi performans sağlayan ısı pompası 350 dolar, 20 inçlik jant seti 800 dolar, Harman Kardon ses sistemi ise 800 dolar gibi ek ücretlerle araca entegre ettirilebiliyor. Üzerinde barındırdığı elektrik motorlarının kombinasyonuyla 402 beygir güç ve 659 Nm tork değerlerine sahip olan modelin merak ettiğiniz diğer teknik özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Precept projesi gerçek oluyor