reklamı kapat

POPÜLER

Wacom grafik tablet

Wacom’dan fiyatıyla öne çıkan ekranlı grafik tablet

CES 2020’de yer alan firmalardan Wacom, yeni bir ekranlı grafik tablet modeli tanıttı. “One” isimli model fiyatıyla öne çıkıyor. İşte detaylar;

Grafik tablet denildiği zaman akla gelen tek isim Wacom, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. CES 2020’de tanıtılan “One” modeli, bu konuda en yeni çözüm olarak karşımızda. PC, Mac ya da bazı Android cihazlara tek bir kablo üstünden bağlanan ekranlı tablet, bilek koymayı kolaylaştıran geniş çerçevelere sahip. Elbette gelişmiş hassasiyete sahip bir pile ihtiyaç duymayan kalem ile gelen model, profesyonel olmayan grafik tasarımcılar ve fotoğrafçılar içi güzel görünüyor. Arkasında ergonomik kullanım için uzun bacaklar yer alan model, söylendiği kadarıyla 26 ms tepki süresine sahip 1080P çözünürlükteki 13 inç ekranında çok aşırı yüksek renk doğruluğu sunmuyor. Kalemini bünyesinde taşıyabilen model, beraberinde Bamboo Paper ve Clip Studio Paint Pro uygulamalarıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wacom One ekranlı grafik tablet modeli aşırı ucuz değil

Modelin açıklanan fiyatı 400 dolar seviyesinde. Ancak daha önce Wacom’un böyle bir modeli için 650 dolar verilmesi gerekiyordu. Bu açıdan yeni tablet dikkat çekiyor ve geniş bir kitleye ulaşacak izlenimi oluşturuyor. Ekranlı yapısıyla çizimi çok kolay hale getiren bu modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Ancak henüz tarih veya fiyat belli değil.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER