reklamı kapat

POPÜLER

Westworld

Westworld’ün yıldızından samimi 2. sezon itirafı

Kısa bir süre önce ikinci sezon finaliyle izleyici karşısına çıkan Westworld pek çok kişinin kafasını karıştırdı. Görünen o ki bu kafa karışıklığı sadece dizinin hayranlarına özgü bir durum değil. Aksine dizinin başrollerinden biri de aynı sorundan müzdarip.

HBO‘nun çok konuşulan bilim kurgu işi Westworld şaşırtıcı olaylarla dolu ikinci sezonu tamamladı. Çoktan üçüncü sezon onayı alan dizinin yakında geri döneceğini biliyoruz. Dizi genelde kafaları karıştıran tarzıyla ve akıllarda bıraktığı soru işaretleriyle gündeme geliyor. Görünen o ki Westworld’ün yıldızlarının da seyircilerden pek bir farklı yok. En azından Dolores‘e hayat veren Evan Rachel Wood‘un samimi sözleri bu yöne işaret ediyor. Sevilen oyuncu çekimler süresince neler olup bittiğini anlamadığını şu sözlerle ifade etti:

“İkinci sezonda neler olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu. Sahneleri sırayla çekmedik. Bu yüzden ikinci sezonda çalışmak çılgıncaydı. Bu konuda nasıl hissetmeliyim gerçekten bilmiyorum ama farklı bir maceraydı. Bir noktadan sonra çekim programını okumayı bıraktık. Sete gidip sadece kaçıncı bölümü çektiğimizi soruyorduk. O an çektiğimiz sahnede olanlara odaklanıp anı yaşadık diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki farklı zamanları aynı anda konu eden Westworld sadece izleyicilerin kafasını karıştırmıyor. Bakalım tüm şaşırtıcı olaylar üçüncü sezonda nereye bağlanacak?

İlginizi çekebilir

2. sezon finali tanıtımı