reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon

Westworld 2. sezon fragmanının içine gizlenmiş ürkütücü fragman [Video]

Geçtiğimiz hafta yayınladığı fragmanla büyük ses getiren Westworld’ün sürprizleri bununla sınırlı değil. Westworld 2. sezon fragmanı içinde gizlenmiş bir fragman daha var.

Geçtiğimiz sezon boyunca öğrendiğimiz bir şey varsa o da Westworld’ün asla yüzeydeki bilgilerle yetinemeyeceği. Yeni fragmanı da elbette bu küçük nüanslardan kaçamıyor. Ana fragmanda küçük ipuçları gizleyen ekip hayranları gizlenmiş olan ikinci fragmana yönlendirerek bir kez daha izleyicilere adeta beyin egzersizi yaptırıyor. Yayınlanan ilk fragmanda bulunan binary kodu çözen hayranlar kendilerini delosincorporated.com‘da ikinci fragmanın olduğu gizli alanda buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld 2. sezon gizli fragman

İlk fragmanın içine gizlenen ikinci fragman Delos’un uçsuz bucaksız parkı için hazırladığı bir tanıtım fimini içeriyor. Tanıtım filminde parkta başlayan yolculuğun başka parklarla devam ettiği tekrar ediliyor. Bu sırada ise arkada Samurai World’ü görüyoruz. Birden fazla parkın varlığını zaten daha önce de biliyorduk. Bu sezonda da Samurai World’ün yer alacağı ikinci fragmanda kendini göstermişti. Gizli fragmanla da bunu tescillemiş olduk. Bunun yanı sıra kopuk pek çok sahne içeren bu gizli fragmanda ayaklanmadan sahneler görmek de mümkün. Gizli fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitede sağ üstteki Log in kısmına XOMEGACH yazarsanız gizli bir alana yönlendiriliyorsunuz. Keşfetmeyi sevenler için bu ipucunu da buraya bırakalım. Dizinin yeni sezonu 22 Nisan‘da HBO’da yayınlanacak.

Video