reklamı kapat

POPÜLER

Will.i.am’in akıllı saati bu hafta görücüye çıkıyor

Otomobilden iPhone kapağına kadar tasarlamadık nesne bırakmayan ünlü müzisyen Will.i.am, geçtiğimiz aylarda akıllı saatlere de el atarak arama yapabilen saatini yaz aylarında piyasaya süreceğini açıklamıştı. Çeşitli sorunlar nedeniyle çıkış tarihini ertelemek zorunda kalan sanatçı, saati bu hafta tam da Apple etkinliğinden önce görücüye çıkaracağını duyurdu.

will.i.am

Will.i.am’in şu ana kadarki açıklamalarından anlayabildiğimiz kadarıyla bu saat üzerinden sosyal medya uygulamalarına erişmek, müzik dinlemek ve başka bir cihaza ihtiyaç duymadan arama yapmak mümkün. Kavisli ekrana sahip olan saatin işletim sistemine ilişkin bir bilgi henüz yok. Bir türlü rahat duramayan müzisyen Intel’de Kreatif İnovasyon Direktörü olsa da, Intel kendi akıllı bilekliğini geçtiğimiz ay duyurmuştu, dolayısıyla bu saat için Intel’le işbirliği yapılıp yapılmadığını kestirmek zor.

Hakkında şu ana kadar ancak bu kadar bilgi edinebildiğimiz saatin tüm özelliklerini bu etkinlikle öğrenmiş olacağız. 15 Ekim’de tanıtılacak olan saatin fiyatları da etkinlikte ortaya çıkacak. Adını bile bilmediğimiz bu saatin yeni bir Beats by Dr. Dre vakası olması muhtemel mi dersiniz?

İLGİLİ HABERLER