reklamı kapat

POPÜLER

Windows 11 için hazırlanan göz alıcı duvar kağıtları [Galeri]

Microsoft, 24 Haziran tarihinde Windows 11 işletim sistemini tanıtacak. Ancak işletim sistemi şimdiden karşımızda yer alıyor.

Windows 11 işletim sistemi için dün akşam bir ISO yükleme dosyası sızdırıldı ve işletim sistemi erkenden hemen her açıdan detaylandı. Yeni sistemi görmek adına The Verge’den Tom Warren’ın paylaştığı aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Windows 10X’i oldukça andıran modernleştirilmiş bir tasarımla gelen yeni işletim sistemi, beraberinde sürpriz olmayacağı üzere yeni duvar kağıtları da getiriyor. Burada spesifik olarak 18 farklı seçenek sunuluyor.

Koyu ve açık olarak tasarlanan duvar kağıtları bizce oldukça şık ve güzel görünüyor. Birçok kişinin uzunca bir süre sıkılmadan bunları kullanacağı tahmin ediliyor. Windows 11 ile sunulacak tüm resmi seçenekler sayfanın üstündeki galeri de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows 11 merakla bekleniyor

Bu arada şunu da belirtelim. Windows 11’in Windows 10 sahiplerine ücretsiz olarak verileceği düşünülüyor. Ancak bu kesin değil. Bunun 24 Haziran etkinliğinde resmileşmesi bekleniyor. Biliyorsunuz Apple da yeni işletim sistemlerini ücretsiz olarak yayımlıyor.

Genel olarak devrimsel olmasa da birçok kalemde elde geçirilen Windows 11, çıktıktan sonra daha detaylı hale gelecek. Yeni sürüm ile Windows Store da yenilecek. Güncellenen uygulama / oyun marketi için sadece tasarım değil, altyapı değişiklikleri de olacak.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın