reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman için hazırlanan video hayranları geçmişe götürüyor [Video]

Başrolünde Gal Gadot‘un yer aldığı Wonder Woman merakla beklenen çizgi roman uyarlamaları arasında yer alıyor. Yapımın ilgi uyandıran tanıtımları eski Wonder Woman müziğiyle bir araya getirildi. Ortaya enteresan bir sonuç çıktı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan yapımın yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Filmde Gal Gadot’un yanı sıra Robin Wright, Chris Pine, Connie Nielsen, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis ve Ewen Bremner gibi isimler rol alıyor. Kahramanın kökenini anlatan bu yapımda 1. Dünya Savaşı, Prenses Diana‘nın insanoğlu ile tanışmasına vesile oluyor. Yıkımın Themyscira Adası‘na kadar gelmesiyle birlikte Wonder Woman mücadeleye dahil oluyor. Onun kahramana dönüşme süreciyle birlikte insanların kültürüne ayak uydurma çabasına da şahit oluyoruz.

Proje bu kadar merak uyandırınca hayran yapımı videolar da ufak ufak gün yüzüne çıkmaya başladı. YouTube kullanıcısı Sebastian Hughes, Wonder Woman’ın görüntülerini derleyen bir video hazırladı. Ancak burada 1975 ile 1979 yılları arasında ekrana gelen Wonder Woman’ın açılış müziğini kullandı. Lynda Carter’ın rol aldığı yapım dönemin tarzına uygun müzikleriyle dikkat çekiyor. Hughes’un bu açılış şarkısını seçmesiyle birlikte eski ile yeniyi bir araya getiren farklı bir tanıtım ortaya çıktı.

Wonder Woman filminin 2 Haziran 2017’de vizyona girmesi bekleniyor. Haberde bahsettiğimiz videoyu haberin başında bulabilirsiniz.

YORUMLAR