reklamı kapat

POPÜLER

World of Warships: Legends

World of Warships Legends Android ve iOS için küresel olarak çıktı

World of Warships Legends, bugün itibarıyla hem Android ve hem de iOS için de “küresel” olarak çıktı. Deniz savaşı konusunda en iyi seçeneklerden birisi geldi.

Android için buradan, iOS içinse buradan elde edilebilen World of Warships Legends için firma kendisi şu açıklamayı yaptı: “En üst düzey deniz savaşı deneyiminde tarihi savaş gemilerine komuta etmeye hazırlanın! Açık denizlerde heyecan verici savaşlara girerken Yamato, Bismarck, Iowa, Atlanta ve Massachusetts gibi efsanevi gemilere adım atın. World of Warships: Legends, 10 ülkeden 400’ün üzerinde tarihi savaş gemisinin doğru modelleriyle benzersiz düzeyde ayrıntı sunuyor. Stratejinizi seçin ve emrinizde olan üç farklı savaş gemisi türüyle sulara hakim olun. Her biri kendine özgü güçlere ve oyun tarzlarına sahip, hızlı muhriplerin, uyarlanabilir kruvazörlerin veya güçlü savaş gemilerinin komutasını ele alın. İster hızlı saldırmayı, ister takımınızı desteklemeyi, ister yıkıcı ateş gücünü serbest bırakmayı tercih edin, tercih ettiğiniz taktiklere uygun bir savaş gemisi türü mutlaka vardır! Çeşitli oyun modlarında adrenalin pompalayan aksiyona hazırlanın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yoğun Arena Savaşlarına katılın, Sıralamalı Savaşlarda yüksek zirvelere tırmanın veya Brawl modunda her şeyin yolunda olduğu kaosu kucaklayın. Heyecan verici PvP oynanışıyla, dünyanın dört bir yanından yetenekli rakiplerle yoğun 9v9 savaşlarda karşı karşıya gelecek, stratejik becerilerinizi ve takım çalışmanızı teste tabi tutacaksınız! Ancak heyecan bununla bitmiyor.

Benzersiz oyun modlarını deneyimleyebileceğiniz ve özel ödüller kazanabileceğiniz Cadılar Bayramı, Yeni Yıl ve Yıldönümleri gibi özel etkinliklerimize katılın. Şık bir şekilde kutlayın ve zaten heyecan verici olan oyuna sezonluk bir dokunuş katan sınırlı süreli şenliklere katılın. Rakiplerinizi yalnızca taktiksel becerilerinizle değil, aynı zamanda kişiselleştirme seçeneklerinizle de etkileyin.

Dünyaca ünlü unvanlarla işbirliği yaparak özel kamuflajlar, görünümler ve özel Komutanlar kazanın. Savaş geminizi tamamen size ait kılacak benzersiz görsel geliştirmelerle savaş alanında öne çıkın!”

Ana gelir kaynağı oyun içi satın alımlar olan yapımın grafikleri genel olarak oldukça tatmin edici bulunmuş durumda.

World of Warships Legends yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli