reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Series X mini buzdolabı Xbox Mini Fridge yolda

Xbox Series X ilhamlı mini buzdolabı için fiyat ve tarih verildi

Yazılım devi Microsoft, ciddi ciddi bir Xbox Series X mini buzdolabı satışa sunuyor. Xbox Mini Fridge aktif olarak geliyor.

Beğenilen oyun konsolu Xbox Series X, geçtiğimiz aylarda kazanılan ilginç bir Twitter anketi ile gündeme gelmişti. Bu anket üzerinden firma bir Series X mini buzdolabı sözü vermişti. İşte bu ürün gerçek anlamda satışa çıkıyor ve Xbox Mini Fridge adını taşıyor.

Şimdilik birkaç farklı pazarda elde edilebilecek ve 19 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak ürün için belirlenen fiyat 99 dolar seviyesinde yer alıyor. 2022’de daha fazla ülkeye geleceği aktarılan mini buzdolabı, gerçekten güze bir görüntüye sahip.

Series X’in Velocity mimarisine gönderme yapmak adına Velocity soğutma mimari üzerine kurulduğu aktarılan Xbox Mini Fridge, yüksek ihtimalle Türkiye’de satılmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series X için ilk defa bir buzdolabı haberi gündem olmuyor

Dünyanın en güçlü yeni nesil oyun konsolu Series X, ilk gösterildiği günden bu yana bir buzdolabına benzetiliyor. Bir “meme” olarak internet dünyasında şaka konusu olan bu durum, hatırlarsınız konsol çıkmadan ciddi anlamda gerçek de olmuştu.

Microsoft gerçekten bir Series X buzdolabı hazırlamış ve YouTuber iJustine’e göndermişti. Bu gerçekten işlevsel buzdolabı, hemen herkesi fazlasıyla güldürmüştü. Hatta oldukça büyük olan bu dolaptan bir tane de ünlü şarkıcı Snoop Dogg’a da verilmişti.

İlginizi çekebilir

Samsung’un parçalarına ayrılan en yeni telefonu