reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi RUOK
Xiaomi RUOK
Xiaomi RUOK

Xiaomi CEO’sundan hikayesi güldüren ilginç Mi 9 kılıfı: “RUOK”

Akıllı telefon dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Xiaomi, bugün hikayesi yüz güldüren bir Mi 9 kılıfıyla karşımızda bulunuyor.

Xiaomi, genel olarak kullanıcılarıyla yakın bağlar kuran ve eğlenceye önem veren bir firma. Bunu özellikle gerçekleştirilen sunumlarda görebiliyorsunuz. Bu eğlenceli yapının arkasında temel olarak CEO Lei Jun yer alıyor. Lei Jun tarafından tanıtımı yapılan Mi 9 kılıf serisi “RUOK” da bunun güzel bir göstergesi durumunda. Bu kılıfın hikayesi firmanın yaptığı 2015 yılındaki bir Hindistan etkinliğine dayanıyor. Söylendiği kadarıyla İngilizce konuşma becerileri o zamanlar ortalamanın altında olan Lei Jun, izleyicilere Mi Band’ı ücretsiz olarak alabileceklerini söylüyor. Bu açıklaması sonrasında izleyicilerin çoşkusunu ölçmek için CEO’nun birçok kez üst üste “İyi misin?” diye sorduğu belirtiliyor. Sosyal medyada bir “meme” haline gelen bu durumdan hazırlanan RUOK’un açılımı da tam olarak ““İyi misin?” şeklinde açıklanıyor. Farklı renk seçenekleriyle hazırlanan kılıf, özellikle gençler tarafından çok beğenilecek gibi duruyor. 30 Nisan tarihinde satışa çıkacak RUOK kılıfların fiyatı ise 7 dolar seviyesinde.

Xiaomi RUOK
Xiaomi RUOK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 Türkiye’de de satılan gelişmiş bir model

Firmanın amiral gemisi akıllı telefonu, işlemcisi, tasarımı ve kamerasıyla oldukça ses getiriyor. Model Türkiye’de şu an resmi garantili olarak 128 GB için 5 bin TL seviyesinde satılıyor. 64 GB içinse 4.700 TL verilmesi gerekiyor. Ucuz olmayan telefon, yine de üst düzey bir deneyim getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın son modeli Redmi Y3