reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi amiral gemisi

Snapdragon 855’li Redmi amiral gemisi hakkında yeni resmi açıklama

Xiaomi alt markası Redmi imzalı ilk amiral gemisi hakkında resmi bir açıklama daha yapıldı. Bu açıklama modeli bekleyenler için güzel görünüyor.

Redmi amiral gemisi, resmi olarak yolda bulunuyor. Artık kesin olarak 7 nm Snapdragon 855 işlemci üzerine kurulacağını bildiğimiz telefon, görünüşe bakılırsa bir stok sorunu yaşatmayacak. Kişiler bu telefona talebin çok olacağını bildikleri için şirkete sürekli olarak “stok” hakkında sorunlar soruyor. İşte bunlardan birisini cevaplayan Redmi’nin başındaki isim Lu Weibing, modelin büyük bir stokla satışa çıkacağını belirtiyor. Bu da telefonu bekleyenler için güzel görünüyor. Bu arada bu detay sadece Çin değil herkesi ilgilendiriyor. Çünkü bu amiral gemisinin global olarak satılacağı söyleniyor. Bünyesine gizlenen kızaklı ön kamerasıyla büyük merak uyandıran telefon için Weibing, fiyat performans konusunda “kral olacak” açıklamasını da yapıyor. Mevcut özelliklerdeki tüm telefonlardan daha ucuz olacağı söylenen telefon, “şok edici” bir fiyatla karşımıza çıkacak deniyor. 6,39 inç 2340×1080 piksel LCD ekran üzerine kurulacak denilen amiral gemisi, arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel üçlü kamera taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi imzalı amiral gemisi bütçe dostu olacak

Halen tam olarak koyulacak fiyat etiketi hakkında bir bilgi gelmiyor. Ancak modelin güncel Snapdragon 855’li telefonlardan yüzde 50 daha ucuz olması bekleniyor. Bu açıdan 400-500 dolara arası bir fiyat beklentisi bulunuyor. Fiyatın daha da düşük çıkma ihtimali de her zaman masada yer alıyor.

İlgili Video

Modeli gösteren ilk video