reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet
Xiaomi elektrikli bisiklet

Xiaomi’den dikkat çeken yeni elektrikli bisiklet

Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden birisi haline gelen Xiaomi, yeni bir elektrikli bisiklet modeliyle karşımıza çıktı.

Xiaomi, destek verdiği yan markalar üstünden ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu sefer ise karşımızda “Qicycle” imzalı yeni bir elektrikli bisiklet bulunuyor. Firmanın şehir içi kullanımına yönelik olarak hazırladığı bu modern bisiklet, nispeten ufak lastiklere ve herkese tarafından rahatlıkla kontrol edilebilecek bir gövdeye sahip. Pedal desteği yanında motosiklet gibi de kullanılabilen model, açıklandığı kadarıyla saatte 25 km/s hıza çıkabiliyor ve yaklaşık olarak 40 km yol yapabiliyor. Bünyesinde ana gövdesine gizlenen 5.2 Ah lityum pil paketi yer alan yeni Xiaomi elektrikli bisiklet, menzil ve hız gibi değerleri gidondaki ufak LCD ekrandan karşınıza getirebiliyor. Genel olarak çok sade hazırlanan model, bünyesinde LED aydınlatma sistemi taşıyor. Bu sayede bisiklet akşamları da rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Xiaomi elektrikli bisiklet dikkat çekiyor

Pilinin 3,5 saatte tamamen doldurulabildiği açıklanan bisiklet, motorunu arkada taşıyor ve standart frenleriyle 20 km/s hızda 3 metrelik bir durma mesafesi sunuyor. Gövdesi kaliteli alüminyumdan üretilen bisikletin, kişilere farklı sürüş modları sunduğunu da aktarılıyor. Peki bu modelin fiyatı ne kadar? İlk aşamada Çin’de satılan model yaklaşık olarak 425 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye’ye ilerleyen dönemde gelmesini bekliyoruz. Ancak bunun için ne tarih ne de bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni telefon modellerinden