reklamı kapat

POPÜLER

miui 6

Xiaomi iOS görünümlü yeni arayüzüyle Çin’in Apple’ı olmak istiyor [Video]

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi işleri bir seviye yükselterek yeni arayüzüyle Çin’in Apple‘ı olmaya karar vermiş gibi görünüyor.

Eğer iOS arayüzüne bayılıyor ama Android’den vazgeçemiyorsanız Xiaomi bu sıkıntıyı sizin için çözmüş. Çin’de dev haline gelen ve büyük başarı elde eden Xiaomi, MIUI yazılımının yeni sürümüyle adeta iOS 7’yi baştan yaratmış. MIUI 6 isimli yazılım Xiaomi’nin yeni akıllı telefon ve tabletlerinde görülecek. Menüden ayarlara, kameradan pusulaya kadar buram buram iOS 7 kokan arayüz, iOS 7’yi biraz daha sadeleştirerek şık görünümünü korumayı ve hatta geliştirmeyi başarmış.

Aynı parlak renkler ve yuvarlak hatlı tasarımı kullanan Xiaomi, tepkileri üstüne çekerken beğenileri de topladı. Şimdilik sadece küçük bir beta grubu tarafından kullanılan MIUI 6, yakında yeni cihazların yanısıra Mi 3, Mi 4 gibi modellerle de kullanılabilecek.

ANA EKRAN
xiaomi miui 6

PUSULA
xiaomi miui 6

AYARLAR
xiaomi miui 6

KAMERA
xiaomi miui 6

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Xiaomi iOS görünümlü yeni arayüzüyle Çin’in Apple’ı olmak istiyor [Video]” için 2 cevap

  1. technologist35 dedi ki:

    Helal olsun adamlara…anca akıllandılar….batı ülkelerinin MONTAJ elemanı olmaktan bence kurtulacaklar….bu kadar malı sana yaptırırlarken elbette birşeylerde öğretmişlerdir….şimdi dönüşüm zamanı

  2. Aladdin Keykubat dedi ki:

    Gelsin ucuz mallar, hemmmen alalım 🙂